Головна > ПРО НАС

ПРО НАС

580322_479085165504543_1271913872_nЗасновано 29 вересня 1999 р.
Pішення Міністерства юстиції України №33-41-567
Голова організації: Романюк Юрій Дмитрович
http://romanyuk.org

 

Основною метою діяльності Всеукраїнської громадської організації “УКРАЇНА В НАТО” є формування громадської думки у громадян, політичних партій та рухів, громадських організацій, щодо доцільності вступу України до Північно – Атлантичного Договору (військово – політичного блоку НАТО).
Огранізація роз’яснює принципи: Хартії “Про особливе партнерство України і НАТО” підписаної в Мадриді, Державної програми співробітництва України з Організацією Північно – Атлантичного Договору (НАТО). Співпрацює з«Центром інформації та документації НАТО в Україні».
Членами організації можуть бути громадяни України, іноземні громадяни, особи без громадянства, які досягли 16 річного віку, поділяють мету і завдання організації, визнають положення Статуту Організації, зобов’язуються їх виконувати.
Колективним неповноважним членом організації може бути трудовий колектив підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, громадська організація, політична партія, які визнають Статут організації, або симпатизують меті Організації, добровільно надають матеріальну, організаційну та іншу допомогу у виконанні статутних завдань.
Організація створює свої структури в усіх регіонах України з метою залучення широких верств населення для формування громадської думки про необхідність приєднання України до НАТО, а також донесення до вищого політичного керівництва держави позиції народу, щодо приєднання України до НАТО.
Організація виходить із міркувань, що гарантія незалежності, недоторканості і територіальної цілісності України, в сучасній геополітичній реальності, можливо досягти виключно в Європейській системі колективної безпеки, якою на сьогоднішній день є НАТО, на відміну від концепції неприєднання та позаблоковості.
З питань вступу до Всеукраїнської громадської організації “УКРАЇНА В НАТО” всі зацікавлені особи можуть звертатися за адресою :
78200 м. Коломия, Івано-Франківська область, площа Відродження, 18.
E-mail: ukrnato@i.ua
Тел. 067 343 7400